top of page

Bowerman's Group

Public·44 members

Привіт 🙂 хочу поділитися невеликою історією і запитати поради. Останнім часом я часто обираю сукні на бретельках, бо в них максимально легко і комфортно в спеку, але в місті інколи ловлю себе на думці, що образ виглядає трохи “занадто літнім” або не зовсім повсякденним. Було так, що я просто накинула зверху сорочку і взула кросівки — і все одразу виглядало зовсім інакше, більш спокійно і міськи. Тепер хочу зрозуміти, як краще формувати такі образи, щоб сукні залишались зручними, але виглядали доречно кожного дня. Дивилась варіанти тут трикотажні сукні і помітила, що навіть прості моделі дуже різні за настроєм. А як у вас — носите їх щодня чи більше під конкретні випадки?


9 Views
bottom of page